Vážení zákazníci, vzhľadom k vyhláseniu vlády SR Vám oznamujeme, že predajňe DREVOSVET Senica, STOLÁRSKE POTREBY Holíč a STOLÁRSKE POTREBY Skalica budú do 29.3.2020 zatvorené. Naďalej sme Vám však k dispozícii na telefónych číslach 0908 110 549, 0918 560 947 alebo e-maile karnostomas@gmail.com. Prijímame len mailové alebo telefonické objednávky, ktoré Vám budú následne pripravované. Váš <AdmiNisTrejTor>

O nás

Firma pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2001 na Bernolákovej ulici 386 v Holíči. Na začiatku sa firma venovala predaju stavebného a nábytkového kovania pre stolárov a stolárske firmy, no postupne so zvyšujúcim sa dopytom svoj sortiment rozšírila o drevené a podlahové obklady (palubovka klasik, tatranský profil, zrubový profil, softline a dlážkovice). Zo zvyšujúcim sa predajom bolo nutné udržiavať veľké skladové zásoby. V súvislosti s tým sme rozšírili skladové priestory, kde držíme skladom vyše 3000 m2 obkladového materiálu, s možnosťou okamžitého odberu. Postupom času sme otvorili ďalšiu predajňu s sídlom na Pivovarskej ulici 21 v Skalici a na ulici Hurbanovej 518 v Senici.

V súčasnej dobe je firma Stolárske potreby zameraná najmä na predaj drevených obkladových materiálov ako aj podlahových materiálov, v jej sortimente však nájdete aj stavebné a nábytkové kovanie, zárubne, dvere, vstavané skrine a nábytok vyrobený na mieru.