Vchodové dvere

DVERE FEDORA

Modely zo skupiny Fedora odporúčame všetkým, ktorí hľadajú vonkajšie dvere s netradičným vzhľadom, s bohatou farebnosťou a s vynikajúcimi vlastnosťami. Kombinácia dreva a ocele chráni proti vlhkosti a zaručuje pevnosť a tesnosť konštrukcie počas dlhého obdobia.

fedora 1  fedora 2  fedora 3  fedora 4  fedora 5
orech zlaty_dub antracit

DVERE FIGARO

Dvere Figaro je synonymom luxusného minimalizmu. Rytmus modelov z tejto skupiny udávajú komponenty z nerezovej ocele, ktoré sú vyladené okennými výplňami.
Jednoduchosť a ľahkosť, ktoré sme vzájomne spojili pri konštrukcií dverí Figaro, predstavujú tóny súčasnosti. Tieto modely najlepšie vyznejú v rodinných domoch strohého a moderného dizajnu. Dvere vyrobené z ocele a dreva sú určené pre tých najnáročnejších!

Figaro 1  figaro 2  figaro 3  figaro 4  figaro 5  figaro 6  figaro 7
orech zlaty_dub antracit

DVERE MARIO

V prvej modelovej rade skupiny Mario sú v dverách inštalované zaujímavé sklenené výplne, ktoré sú jemne zvýraznené nenápadnými reliéfmi. Naopak, v modelovej rade premium ich nahrádzajú materiály, z ktorých sú dvere vyhotovené: drevo a oceľ. Toto jedinečné spojenie je zárukou kvality počas dlhých rokov.
mario 1 mario 2 mario 3 mario 4 mario 4B mario 5 mario 6 mario 7 mario 8 mario 9 mario 10
orech
antracitzlaty_dub

DVERE OTELLO

Dvere z modelovej rady Otello sa idealne hodia do rodinných domov v strohoma zdržanlivom štýle. Celkový dojem zvýrazňujú vysoko kvalitné materialy,z ktorých boli vyhotovené: oceľ a drevo.
monžnost prevednia: Zlatý dub,orech,antracit biela

otello 1  otello 2  otello 3  otello 4  otello 5  otello 6  otello 7
zlaty_dub
antracit biela orech