OZNAM: Ospravedlńujeme sa Našim zákazníkom, ale z dôvodu častého pohybu zvyšovania cien dodávaného drevenného materiálu je väčšina cien na našej stránke dočasne celkovo zrušená. Ďakujeme za pochopenie.

Vchodové dvere

DVERE FEDORA

Modely zo skupiny Fedora odporúčame všetkým, ktorí hľadajú vonkajšie dvere s netradičným vzhľadom, s bohatou farebnosťou a s vynikajúcimi vlastnosťami. Kombinácia dreva a ocele chráni proti vlhkosti a zaručuje pevnosť a tesnosť konštrukcie počas dlhého obdobia.

fedora 1  fedora 2  fedora 3  fedora 4  fedora 5
orech zlaty_dub antracit

DVERE FIGARO

Dvere Figaro je synonymom luxusného minimalizmu. Rytmus modelov z tejto skupiny udávajú komponenty z nerezovej ocele, ktoré sú vyladené okennými výplňami.
Jednoduchosť a ľahkosť, ktoré sme vzájomne spojili pri konštrukcií dverí Figaro, predstavujú tóny súčasnosti. Tieto modely najlepšie vyznejú v rodinných domoch strohého a moderného dizajnu. Dvere vyrobené z ocele a dreva sú určené pre tých najnáročnejších!

Figaro 1  figaro 2  figaro 3  figaro 4  figaro 5  figaro 6  figaro 7
orech zlaty_dub antracit

DVERE MARIO

V prvej modelovej rade skupiny Mario sú v dverách inštalované zaujímavé sklenené výplne, ktoré sú jemne zvýraznené nenápadnými reliéfmi. Naopak, v modelovej rade premium ich nahrádzajú materiály, z ktorých sú dvere vyhotovené: drevo a oceľ. Toto jedinečné spojenie je zárukou kvality počas dlhých rokov.
mario 1 mario 2 mario 3 mario 4 mario 4B mario 5 mario 6 mario 7 mario 8 mario 9 mario 10
orech
antracitzlaty_dub

DVERE OTELLO

Dvere z modelovej rady Otello sa idealne hodia do rodinných domov v strohoma zdržanlivom štýle. Celkový dojem zvýrazňujú vysoko kvalitné materialy,z ktorých boli vyhotovené: oceľ a drevo.
monžnost prevednia: Zlatý dub,orech,antracit biela

otello 1  otello 2  otello 3  otello 4  otello 5  otello 6  otello 7
zlaty_dub
antracit biela orech