Podlahy

Dlážkovice, laminátové podlahy a iné podlahové krytiny majú veľký vplyv na kvalitu obytných i obchodných priestorov. Preto Vás radi vypočujeme, a následne ponúkneme radu, či pomoc pri ich výbere. Pripravili sme pre Vás bohatú kolekciu laminátovych i masívnych podláh, takže si môžete vyberať, riadiac sa svojimi potrebami.

V našich predajniach najdete široký výber plávajucich podláh značky egger,krono original roznej hrúbky a tvrdosti ako aj podložky, lišty a prechodové profily.

Na našej internetovej stránke nájdete len základný vyber dekorov
Viac dekorov najdete na vystavných paneloch v našich predajniach

Podložky pod plávajúce podlahy

MIRELON – hrubka 2mm

IZOFLEX STAR 3V1 – Podložka pod plávajúce podlahoviny kombinujúca v sebe všetky vlastnosti podložiek (zabraňuje prestupu vodných pár, izoluje voči krokovému hluku a akustickému hluku – znižuje ho až o 16 dB a tepelne izoluje – tepelný odpor iba 0,0417m2K/W – vďaka čomu je jej použitie rozšírené aj o podlahy s podlahovým vykurovaním ). Je vyrábaná s presahom fólie opatreným samolepnou páskou, čo urýchľuje montáž a zabezpečuje parotesnosť takto vytvorenej vrstvy. Vďaka rexlexnému povrchu z hliníka odráža časť tepla odvádzaného parketou späť do miestnosti a tým znižuje náklady na vykurovanie. Pri pokládke na podlahové vykurovanie sa pokladá hliníkovou vrstvou smerom k plávajúcej podlahe.množstvo v balíku 25m2

PE FOLIA – Táto kvalitatívne vysokohodnotná polyetylénová fólia sa musí bezpodmienečne aplikovať pri montáži laminátovej alebo drevenej podlahy na poter alebo betón, pretože je potrebné rátať s možnou vystupujúcou vlhkosťou. Fólia sa ukladá plošne s prekrytím jednotlivých pásov cca. 10 cm. Pri stenách je potrebné nechať fóliu vystúpiť smerom nahor približne 5 cm. Hrúbka: 0,2 mm. Vďaka svoje parozábrannej funkcii chráni parkety pre vnikom vlhkosti z podkladu

SILENZIO EASY 2mm – Podložka s vynikajúcimi vlastnosťami, odolnosť voči tlaku 11t/m2 taktiež vhodná na podlahové vykurovanie.
SILENZIO Thermo 5mm – Podložka s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami.

Prechodový profil

Soklové lišty

classic a egger

Originálne podlahové lišty egger a classic sú vyrobené z kvalitného MDF materíalu
potiahnuté dekoratívnou foliou.
Classic – 40 x 20 x 2500
Egger   – 60 x 17 x 2400

classic  spojovací  a ukončovací profil classic montáž

vox izzi a smart

Novinkou v oblasti soklových líšt su špeciálne podlahové lišty vox smart a vox izzi,ktoré sa
vyznačuju naprosto jednoduchou montážou bez použita príchytiek.Lišty dokonale priliehaju k stene a podlahe
vdaka zvláštnym gumičkám na hornom a dolnom okraji lišty,ktoré skopíruju aj menšie nerovnosti a zároven
slúžia ako tesnenie proti prenikaniu roznych nečistot.
Lišty vox smart a izzi maju prostorné navzájom oddelené kanály pre uloženie káblov
pre jednoduche vedenie tam kde je to potrebné.

vox izzi vox smart